Архіпастирський візит на Любарщину.

17.10.2011
Архіпастирський візит на Любарщину.

Для усього православного люду Любарщини, святкування престольного свята, Покрова Пресвятої Богородиці, відзначилось великою та урочистою подією. Подією - яка сколихнула серця людей і, без сумніву, надовго запам'ятається як жителям Любара, так і гостям запрошеним на це свято.

Ця урочиста подія стала ще більш значущою, тому що 15 жовтня 2011 року відбувся архіпастирський візит Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського.Архіпастирський візит на Любарщину.

Приїзд правлячого архієрея став ще одним символом відродження духовності жителів Любарського краю, і відкрив серця багатьох для творіння добра, та з'єднав у молитовному спілкуванні з Богом.

Після урочистої зустрічі у Свято-Троїцькому храмі селища Любар, Преосвященнійший владика очолив Божественну літургію, у співслужінні священників району, присвячену цьому великому торжеству. Розділити велику радість свята зібралось багато людей, які з хвилюванням раділи, приймаючи від свого архіпастиря дар Святої Євхаристії, і з тремтінням в душах безмовно віддавались цьому неоціненному Таїнству.Архіпастирський візит на Любарщину.

По закінченні Святої літургії Преосвященнійший єпископ Никодим звернувся зі словами привітання та повчальною проповіддю до народу, в якій підкреслив сущність канонічного православного християнського життя.

На святкуванні були присутні адміністрація району та запрошені гості.

Ця подія - є святом християнської душі, в якій назавжди залишається та безмежна велич і любов Бога до людей, і те благословіння Боже з рук Преосвященнійшого владики кожен понесе для початку нової справи, спрямованої в Ім'я Господнє і для спасіння своєї душі.

Прес-служба Любарського округу

Архіпастирський візит на Любарщину.Архіпастирський візит на Любарщину.Архіпастирський візит на Любарщину.Архіпастирський візит на Любарщину.Архіпастирський візит на Любарщину.Архіпастирський візит на Любарщину.Архіпастирський візит на Любарщину.Архіпастирський візит на Любарщину.