Архіпастирська молитва у Тригірському Спасо-Преображенському монастирі

07.10.2013

7 жовтня 2013 року, свята Православна Церква пам'ятує та вшановує угодника Божого, святого преподобномученика Галактіона Вологодського. Цього дня своє тезоіменитство молитовно відзначив намісник Спасо-Преображенського Тригірського чоловічого монастиря - архімандрит Галактіон (Корінчук).

Привітати і молитовно підтримати урочистим богослужінням в обитель прибув керуючий єпархією, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. За святою Божественною літургією, в головному соборі монастиря Владиці співслужили: намісник архім. Галактіон (Корінчук), благочинний Коростишівського району архім. Яків (Шумов), благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук, благочинний Андрушівського району ієром. Макарій (Гаврилів), а також братія обителі в сані та інші.

Під час літургії піднімались особливі молитвослів'я та прохання за архімандрита Галактіона, а по завершенні богослужіння архієпископ Никодим сердечно привітав намісника із Днем Небесного покровителя, побажав ще чимало років у міцності і крепості нести нелегкий хрест монашеського подвигу; собору духовенства та богомольцям висловив щиру подяку за спільну молитву. Також архіпастир вручив імениннику на згадку ікону Пресвятої Діви Богородиці, бажаючи постійної допомоги та заступництва Цариці Небесної.

Архіпастирська молитва у Тригірському Спасо-Преображенському монастирі