Архіпастирська молитва у Бичевій.

23.05.2013

Архіпастирська молитва у Бичевій.22 травня 2013 року, у свято перенесення мощей святителя та чудотворця Миколая з Мір Лікійських у Бар, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав Бичеву, одне із мальовничих селищ Любарщини, що знаходиться на окраїні області.

Для жителів села свято Миколая чудотворця цього року особливе, адже крім того що вони урочисто відзначають престольне свято ще й святкують 10-річний ювілей від освячення Свято-Миколаївського храму, яке у 2003 році звершив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир.

Архіпастирська молитва у Бичевій.На паперті церкви, із щирими посмішками та теплими дитячими вітаннями, вручаючи квіти і коровай архієпископа Никодима зустрічали одягнені у народне вбрання діточки. У величному храмі архіпастиря уже очікувало духовенство Любарського округу. Настоятель парафії, ієрей Володимир Кружинський, зустрічаючи Владику з Хрестом, із синівською любов'ю та привітними словами попросив святительського благословіння та молитвенної архіпастирської підтримки.

Після традиційної зустрічі архієпископ Никодим, у співслужінні благочинного Любарського району, прот. Миколая Шапіренка та священства округу очолив святу Божественну літургію Іоанна Златоустого.

Архіпастирська молитва у Бичевій.На торжество селища зібралося багато вірян та гостей із ближніх сіл. Не пропустили молитву та приїзд Владики і найменші, своєю присутністю у храмі вони показували приклад справжньої щирої молитви.

По завершенню літургії був відслужений подячний молебень. Правлячий архієрей у своїй святительській проповіді закликав присутніх частіше відвідувати Божий дім, не відвертатися від істиної віри та Церкви, зберігати у своїх серцях любов до ближнього і навчати цього дітей. Також Владика привітав настоятеля та прихожан із пам'ятним ювілеєм і храмовим святом селища, побажав миру, благополуччя, молитвенної наснаги та довголіття.

Архіпастирська молитва у Бичевій.Благодійникам та помічникам, які трудяться в славу Божу і прикрашають Свято-Миколаївський храм архієпископ Никодим вручив почесні грамоти та відзнаки Української Православної Церкви.

Від усіх орденоносних слово привітання виголосив місцевий меценат Володимир Іванович Стельмах.

Благочинний Любарського округу, прот. Миколай Шапіренко подякував Владиці за спільне молитовне єднання, побажав довгих років життя у міцному здоров'ї та духовній крепості. Своє слово подяки, переповнений сердечної радості, висловив і настоятель храму ієрей Володимир Кружинський.

Насамкінець торжества дітки підготували невеличкий виступ, в якому літературними віршами та піснеспівами розповіли про дивне та подвижницьке життя святителя Миколая чудотворця, за що і отримали подаруночки.

Архіпастирська молитва у Бичевій.