Архіпастир звершив святкову літургію у Свято-Різдво-Богородичному храмі м.Андрушівка.

12.02.2018

12 лютого 2018 року, в день пам'яті трьох вселенських святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав Андрушівське благочиння.

Владика очолив служіння Божественної Євхаристії у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в районному центрі. Архіпастирю співслужили: благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), настоятель парафії протоієрей Іоан Гнатюк та священослужителі благочиння, які прибули на торжество молитви. На урочисту службу зібралось чимало місцевих жителів та гостей.

Після завершення літургії Владика Никодим привітав собор духовенства та усіх мирян із святом в честь особливо шанованих святителів, побажав присутнім допомоги від святих, а також наголосив брати приклад стійкої віри і глибоко-духовного способу життя, що показали угодники Неба.

Ще митрополит привітав настоятеля храму, отця Іоанна, із важливим ювілеєм, 50-річчям від Дня народження. Миру і спасіння душі, злагоди та щедрот Господніх, помочі від Неба в усіх починаннях і трудах архієрей ппобажав священику-ювіляру.