Архіпастир відвідав Волинь та взяв участь в урочистостях з нагоди святкування Волинських святих.

14.05.2013

10 травня 2013 року, у Світлу п'ятницю, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь в урочистому святкуванні сонму святих Волинської землі. Епіцентром торжества став древній Володимир-Волинський Успенський кафедральний собор.

Євхаристичне спілкування цього сонячного святкового дня розділили між собою чотири архіпастиря: митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир та єпископ Львівський і Галицький Філарет. Преосвященним Владикам співслужило приїждже священство, а також чисельне духовенство Володимир-Волинської єпархії.

Після завершення Божественної літургії, духовенство та віряни вирушили Хресною ходою до каплиці всіх святих угодників Волинської землі, де був відслужений короткий молебень.

На паперті Успенського собору, насамкінець торжества, відбулося традиційне привітання від архіпастирів.