Архіпастир очолив недільне богослужіння у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі м.Житомира.

18.02.2013

17 лютого 2013 року, в неділю 37-му по П'ятидесятниці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі обласного центру.

Під гучний та мелодійний передзвін, свого архіпастиря, із квітами, підставляючи руки під святительське благословіння, зустрічали прихожани та дітки. У самому ж храмі Владику із Хрестом зустрів ключар храму та духовенство.

По прочитані Євангелія, Владика Никодим звернувся із словом настанови до присутніх вірян. Цей недільний день зібрав у соборі на спільну молитву чимало православних житомирян, також на богослужінні були присутні віряни із вадами слуху, для яких свята Євхаристія перекладалася мовою жестів.

Після відслуження подячного молебня, архіпастир привітав усіх із недільним днем, побажав милості Божої, спасіння душі та єдності у православній вірі.