Архієрейський візит Преосвященнійшого Никодима в село Врублівка Романівського округу.

24.10.2011
Архіпастирський візит на Романівщину.

22 жовтня 2011 року, з нагоди 20-ї річниці відкриття храму Покрови Пресвятої Богородиці, до села Врублівка Романівського району завітав єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Священики і прихожани Романівщини привітно, радісно та доброзичливо, під святковий передзвін дзвонів, з короваєм і квітами, зустріли свого люблячого архіпастиря. Після урочистої зустрічі і коротких привітань Преосвященнійший єпископ Никодим очолив святкову Божественну літургію у співслужінні духовенства округу.Архіпастирський візит на Романівщину.

На богослужінні були присутні головні меценати місцевої православної громади: Ходак Ігор Євгенович, Ільїнський Валерій Володимирович, Кулігіна Тетяна Петрівна, які вклали часточку своєї душі у будівництво Свято-Покровського храму і дотепер займаються благодійництвом.

Після завершення літургії владика Никодим у своїй повчальній проповіді наголосив на те, щоб люди завжди звертались до Бога і приводили до храму Господнього своїх дітей. Архіпастирський візит на Романівщину.

По благословенню Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Володимира, правлячий архієрей, за заслуги перед Святою Православною Церквою, відзначив грамотами і орденами наступних меценатів: Рудя Петра Володимировича, Ходака І.Є, Ільїнського В.В. і Кулігіну Т.П..

На завершення свого архіпастирського візиту керуючий Житомирською єпархією був задоволений і тим, що його вітали віршами маленькі діти – вихованці місцевої недільної школи. Преосвященнійший владика сердечно подякував священному собору і парафіянам за спільну молитву і закликав на присутніх Боже благословення.

Ця подія безсумніву стане незабутньою для всіх православних християн Романівщини.

Прес-служба Романівського округу

Архіпастирський візит на Романівщину.Архіпастирський візит на Романівщину.Архіпастирський візит на Романівщину.Архіпастирський візит на Романівщину.Архіпастирський візит на Романівщину.Архіпастирський візит на Романівщину.Архіпастирський візит на Романівщину.Архіпастирський візит на Романівщину.Архіпастирський візит на Романівщину.Архіпастирський візит на Романівщину.Архіпастирський візит на Романівщину.