14.10.2013

14 жовтня 2013 року, у день вшанування християнським світом одного із величніших свят Православної Церкви - Покров Пресвятої Діви Богородиці чимало житомирян зібралося у Свято-Покровському храмі обласного центру, Архієрейське богослужіння з нагоди престольного свята Свято-Покровського храму міста Житомира.адже цього дня у ньому урочисто відзначають престольне свято.

Керуючого Житомирською єпархією, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима прихожани храму зустрічали із запашним короваєм та букетами квітів. Після торжественної зустрічі Архієрейське богослужіння з нагоди престольного свята Свято-Покровського храму міста Житомира.архіпастир очолив святкову Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії, настоятель Покровського храму - архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), благочинний Черняхівсько-Червоноармійського округу архім. Климент (Пінчук), благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук, духовенство обласного центру та інші.

Після закінчення Божественної літургії був звершений урочистий хресний хід навколо храму з читанням чотирьох Євангелій, Архієрейське богослужіння з нагоди престольного свята Свято-Покровського храму міста Житомира. по завершення якого Владика Никодим привітав боголюбиву паству та духовенство із малою Пасхою Свято-Покровської парафії м. Житомира. Високопреосвященніший Владика сердечно подякував всім за радість Євхаристичного спілкування, подавши кожному своє святительське благословення, а також закликав на присутніх благословіння Боже, побажавши присутнім Небесного Покрову і Заступництва Цариці Небесної.

Своє слово привітання виголосив і очільник м. Житомира - Володимир Дебой, котрий побажав житомирянам духовного піднесення, наснаги, здоров’я, сімейного затишку та благополуччя. У знак пам'ятного дня голова міста подарував на Свято-Покровський храм образ Пресвятої Богородиці "Троєручиця".