Архієпископ Никодим звершив чин освячення храму у Троянові.

17.10.2013

17 жовтня 2013 року, жителі мальовничого селища Троянів, що у Житомирському районі, ще з самого ранечку поспішали до свого храму, названого на честь святого архістратига Божого Михаїла, адже сьогодні тут буде звершено урочисте богослужіння із чином освячення церкви.

Із привітними побажаннями, гарно одягнені у народне вбрання юнні прихожани, на паперті храму зустрічали поважного гостя, керуючого єпархією архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Традиційно Владиці вручили коровай та квіти.

Після звершення уставного чину освячення храму архіпастир очолив святу Божественну Євхаристію. Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук, настоятель парафії прот. Михаїл Борканін та духовенство благочиння.

У своєму настановчому слові архієпископ Никодим закликав прихожан храму частіше відвідувати дім Божий, єднатися спільною молитвою, а також навчати та приводити до церкви діток.

Настоятель храму, отець Михаїл, подякував Владиці за його святительські молитви та звершення святкового чину освячення храму, побажав душевних та фізичних сил, а також Божої помочі на нелегкому шляху архіпастирського служіння.

Архієпископ Никодим звершив чин освячення храму у Троянові.