Архієпископ Никодим співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви.

03.10.2013

2 жовтня 2013 року, у день пам’яті благовірного князя Ігоря Чернігівського Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у Свято-Ігорівському приділі храмового комплексу на честь Різдва Пресвятої Богородиці, що на столичному масиві Теремки-1.

Його Блаженству співслужили: митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; архієпископи: Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, Городницький Олександр та єпископ Володимир –Волинський і Ковельський Володимир, а також духовенство храму.

Після богослужіння Первосвятитель поздоровив духовенство та парафіян з престольним святом, а ктитора, народного депутата Ігоря Рибакова — з днем небесного покровителя.

Прес-служба офіційного сайту УПЦ.

Архієпископ Никодим співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви.