Архієпископ Никодим привітав керуючого Шепетівською єпархією із річницею архієрейської хіротонії.

18.06.2013

18 червня 2013 року, у вівторок, керуючий Шепетівською єпархією, Преосвященніший Діонісій єпископ Шепетівський і Славутський молитовно відзначив 2-гу річницю архієрейської хіротонії.

Розділити радість Євхаристичного спілкування та привітати із пам'ятною датою собрата-архіпастиря прибули: митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, а також духовенство Шепетівської єпархії.

Під час богослужіння звучали особливі прохання та молитвослів'я за винуватця свята, Владику Діонісія, а по завершенні літургії був відслужений подячний молебень.

Насамкінець урочистостей митрополит Антоній та архієпископ Никодим привітали єпископа Діонісія із річницею, побажали крепості, довгих років життя, спасіння душі та духовної радості на архіпастирській ниві.