Архієпископ Никодим привітав Городницького архіпастиря із річницею архієрейської хіротонії.

17.11.2013

16 листопада 2013 року, в Свято-Георгієвському Городницькому ставропігійному монастирі було звершено урочисту Божественну літургію. Саме цього дня 5 років назад було звершено архієрейську хіротонію Владики Олександра, архієпископа Городницького, вікарія Київської митрополії.

До обителі, вже традиційно прибуло чимало архієреїв, духовенства, поважних гостей та паломників. Очолив молитву Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. В урочистому богослужінні прийняв участь і керуючий Житомирською єпархією, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Божественній літургії передувало освячення нововідреставрованого трапезного храму на честь ікони Божої Матері "Втамуй мої печалі".

Насамкінець богослужіння було звершено молебень, після чого митрополит Антоній передав Владиці Олександру вітання від Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира, а також привітав від імені сонму архієреїв.