31.10.2012

Архієпископ Никодим очолив Божественну Літургію у Городницькому Свято-Георгіївському чоловічому ставропігійному монастирі.Архієпископ Никодим очолив Божественну Літургію у Городницькому Свято-Георгіївському чоловічому ставропігійному монастирі.

30 жовтня 2012 року, в Городницькому Свято-Георгіївському чоловічому ставропігійному монастирі було звершено святкове Богослужіння та подячний молебень з нагоди 80-річного ювілею з дня народження ігумені обителі матушки Зої.

Урочисту Божественну літургію очолив архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Городницький Олександр, єпископи: Конотопський і Глухівський Роман, Ірпінський Климент, Фастівський Даміан, духовенство обителі в священному сані та священство Житомирської єпархії.

Із настановчим словом проповіді, після прочитання Євангелії, до вірян вийшов єпископ Климент.

Після закінчення подячного молебня, Владика Никодим привітав духовенство та прихожан із святом, а ігумені обителі, матушці Зої, побажав духовних та фізичних сил, довголіття, Божої милості і заступництва Пресвятої Богородиці. У знак звершеного Богослужіння Житомирський Архіпастир вручив ювілярці просфору та ікону Божої Матері.

Окрім Архієреїв, духовенства та гостей, матушку Зою привітали і вихованці дитячої недільної школи.