Андрушівщина колядує!

11.01.2013

9 січня 2013 року, вже ввечері, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав урочистий, благодійний вечір колядок у місті Андрушівці. Хоча свято відбувалося надворі, перед Свято-Різдво-Богородичним храмом, проте охочих подивитися та разом заколядувати зібралося чимало.

Перед вхідною брамою храму, Владику зустріли із запашним короваєм, привітали із святим вечором і голови районної та міської влади. Серед духовенства архіпастиря радісно зустріли благочинний Андрушівського округу, прот. Миколай Гаврилів, настоятель Богородичного храму міста, прот. Миколай Климчук, настоятель Свято-Покровського храму с.Городківка, ієрей Димитрій Ільчук та клірик Свято-Покровського храму с. Гальчин, ієрей Святослав Гаврилів.

Хоч вечір був холодний, проте присутніх зігрівала тепла, різдвяна атмосфера, дух коляди та благодійності поселявся у серці кожного. Після виступів колективів, до мікрофону підходили дітки, розповідали веселі віршики, колядували та отримували від ведучих солодощі. Владика Никодим подякував хорам та усім присутнім за їх доброту, принесену різдвяну радість та старанність. Закінчилося урочисте дійство захоплюючим феєрверком.

Андрушівщина колядує!