Андрушівка. Митрополит Никодим разом із архієпископом Пантелеймоном звершили Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі!

21.09.2019

21 вересня 2019 року, в день свята Різдва Пресвятої Діви Богородиці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим разом із архієпископом Бучанським Пантелеймоном звершили Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі міста Андрушівка.

Високопреосвященнішим архіпастирям співслужив благочинний району архімандрит Макарів (Гаврилів), настоятель храму протоієрей Миколай Климчук, гості та духовенство Андрушівського благочиння.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання про мир в нашій державі, особливі молитви були також проголошені за настоятеля парафії.

Наприкінці літургії відбувся хресний хід навколо храму. Після завершення богослужіння Владики привітали духовенство та мирян із престольним празником, а отця настоятеля із 35-ю річницею священицької хіротонії!

Пресс-служба Житомирської єпархії.