Андрушівка. Божественна літургія архієрейським чином!

21.04.2017

21 квітня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав містечко Андрушівка, яке являється одним із районних центрів Житомирської єпархії. У місцевому храмі в честь Різдва Пресвятої Богородиці Його Високопреосвященство очолив святкову Божественну літургію пасхальним чином.

За богослужінням Владиці співслужили: благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів), настоятель храму протоієрей Миколай Климчук та священослужителі Андрушівського благочиння.

Окрім пасхальної радості духовенство та вірні вітали в цей день настоятеля храму із 55-річчям від дня народження, а тому під час літургії особливі молитви були піднесенні за іменинника.

Наприкінці богослужіння архієпископ Никодим привітав ювіляра із святом, вручив ікону святого священомученика Павла Житомирського та орден святого святителя Димитрія Ростовського.

Андрушівка. Божественна літургія архієрейським чином!