2 серпня — день пророка Іллі.

09.08.2013

2 серпня — день пророка Іллі. Цей святий — один із найбільш великих пророків Старого Заповіту. Ще змолоду присвятив себе служінню Богові, навіть оселився серед пустелі та вів аскетичне життя в пості та молитвах. За церковними переказами, пророк Ілля за свою завзяту службу во славу Господню був живим узятий на небо — відправився туди у вогненній колісниці.

Саме на свято пророка Ільї припадає престольне свято в селі Довбиш. Святкову Божественну літургію в цей день очолив благочинний Баранівського округу прот. Роман Клим. Йому співслужили благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук, настоятель храму прот. Іван Лизуник, прот. Микола Кобилинський, прот. Володимир Бенедисюк і священник Микола Конончук.

Прес-служба Баранівського благочиння.

2 серпня — день пророка Іллі.