10-та річниця служіння в священному сані.

09.12.2012

6 грудня Свята Православна Церква звершує пам'ять св. блгв. князя Александра Невського, в схимі Алексія та свт. Митрофана, у схимі Макарія, єпископа Воронежського.

В цей день ієрей Сергій Матвійчук, настоятель Свято-Різдва Богородичного храму с.Піщів Новоград-Волинського Преображенського округу, відзначає 10 річницю служіння в священному сані. Розділити радість парафії прибув благочинний округу прот. Стефан Маркевич, який очолив Божественну Літургію, та прот. Андрій Ганченко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Новограда-Волинського.

На проповіді о. Стефан розповів про земні труди та подвиги празнуємих святих, наголосивши, що і ми повинні ревно ставитись до своїх християнських обов'язків. Вкінці служби о.благочинний привітав ювіляра, побажавши надалі гідно нести послух священницького служіння та подарував ієрейський молитовник. До привітань о.Стефана долучились і прихожани храму.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

10-та річниця служіння в священному сані.