Житомирський архіпастир взяв участь у святкуванні та вшануванні образу Божої Матері «Браїлівська»

11.10.2013

10 жовтня 2013 року, у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі, що на Вінничині відбулися торжества з нагоди вшанування Пресвятої Діви Богородиці на честь Її чудотворного образу «Браїлівська».

Урочисту Божественну Євхаристію розділили між собою три архієреї начолі із митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном. Його Високопресвященству співслужили: архієпископ Могилів-Подільський і Шаргродський Агапіт, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, а також духовенство Вінницької єпархії, священство Троїцької обителі у сані та інші. За святковим богослужінням молилась настоятелька монастиря - ігуменя Антонія (Стеценко) разом із сестрами. До обителі на свято традиційно прибули численні паломники.

По завершені основної частини літургії до вірян із напутнім словом проповіді та теплими вітаннями вийшов керуючий архієрей - митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Урочиста хресна хода навколо обителі продовжила свято, насамкінець якого Вінницький архіпастир привітав духовенство, сестер обителі та настоятельку, а також присутніх вірян із торжеством монастиря, так званою "малою Пасхою". Архіпастирям-собратам подякував за візит і спільне єднання у молитві; побажав щоб благодатна сила та поміч Пресвятої Діви Богородиці, у Її чудотворному образі «Браїлівська» завжди перебували зі всіма.