Святкова Божествення літургія на Престольному торжестві у с. Глибочиця!

23.05.2019
Святкова Божествення літургія на Престольному торжестві у с. Глибочиця!

21 травня свята Православна Церква шанує пам'ять євангелиста Іоанна Богослова. В цей день чисельне духовенство та миряни зібрались у стінах храму на честь цього святого в селищі Глибочиця, що поблизу Житомира.

У День престольного свята православні віруючі села Обухівки вшановували пам’ять Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова!

23.05.2019

Двадцять першого травня у селі Обухівці завжди панує особливий настрій. Квітує весна у своїх найяскравіших проявах, а повітря насичене пахощами квітучих дерев, свіжістю й теплими хвилями надії…

В Житомире прошла встреча православной молодёжи.

23.05.2019
В Житомире прошла встреча православной молодёжи.

По благословению митрополита Житомирского и Новоград-Волынского Никодима 18 и 19 мая в Житомире прошла встреча православной молодёжи. Во встрече приняли участие более 60 активных молодых людей из Киева, Харькова, Полтавы, Умани и Житомира. Житомирская молодёжка ответственно подошла к подготовке программы для гостей города — первые организационные шаги были предприняты ещё за 3 месяца до начала встречи.

Пулини. Митрополит Никодим очолив престольне торжество та 10-ту річницю відкриття Свято-Миколаївського храму!

22.05.2019

22 травня 2019 року, в день згадки події перенесення чесних мощей святого святителя Миколая чудотворця Мір Лікійського храм на честь однойменного угодника божого у селищі Пулини відзначив своє престольне торжество, а ще 10-річчя відкриття.

День пам'яті святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова. Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському соборі на Подолі!

21.05.2019

21 травня 2019 року, в день пам'яті святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова, в Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира було звершено святкову Божественну літургію.

У Житомирі освятили храм на честь святої рівноапостольної княгині Ольги та звершили святкову Божественну літургію!

19.05.2019

19 травня 2019 року, у третю неділю після Пасхи, про розслабленого, чисельні житомиряни та гості міста зібрались у мальовничому місці на окраїні Житомира - Смоківському парку. Тут знаходиться величний новозбудований храм на честь святої рівноапостольної княгині Ольги.

Архієрейське служіння у Свято-Успенському соборі на Подолі!

18.05.2019
Архієрейське служіння у Свято-Успенському соборі на Подолі!

18 травня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння святої Євхаристії у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі.

Екскурсія воскресної школи до Житомирського маслозаводу "Рудь"

Екскурсія воскресної школи до Житомирського маслозаводу "Рудь"

14 травня 2019 року, з благословіння Високо
преосвященнішого Никодима Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, щорічно для вихованців, батьків та вчителів Воскресної школи Спасо - Преображенського кафедрального собору разом із духівником Воскресної школи протоієреєм Миколаєм Синюком організована екскурсія до Житомирського маслозаводу "Рудь".

Свято жінок мироносиць у Попільні!

Свято жінок мироносиць у Попільні!

Накануні другої Неділі після Пасхи, святих жінок-мироносиць, у Свято-Миколаївському храмі селища Попільня було відслужено святкову Всенічну.

Свято жінок-мироносиць — православний жіночий день у смт. Пулинах!

Свято жінок-мироносиць — православний жіночий день у смт. Пулинах!

У третю неділю після Пасхи Православна Церква святкує пам’ять святих жон – мироносиць. Саме їм явився воскреслий Христос і наказ повідомити про Його воскресіння всім учням.