Відбулася сповідь Ружинського благочиння.

15.04.2021
Відбулася сповідь Ружинського благочиння.

13 квітня 2021 року, у вівторок п'ятої седмиці Великого посту, відбулась загальна сповідь духовенства Ружинського благочиння Житомирської єпархії. З нагоди події благочиння відвідав митрополит Житомирським і Новоград-Волинський Никодим.

Його Високопреосвященство очолив служіння Божественної літургії святителя Григорія Двоєслова у Свято-Михайлівському храмі села Роставиця. Владиці співслужив благочиний Ружинського району протоієрей Богдан Бабич, а також духовенство Ружинського благочинного округу.

Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Романівське благочиння єпархії!

13.04.2021

12 квітня 2021 року, у понеділок п'ятої седмиці Великого посту, в день пам'яті преподобного Іоанна Ліствичника, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав романівський благочинний округ Житомирської єпархії та звершив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Успенському храмі Романова.

Архієрейське служіння у неділю четверту Великого посту

11.04.2021
Архієрейське служіння у неділю четверту Великого посту

11 квітня 2021 року, у неділю четверту Великого посту, в день шанування святого преподобного Іоанна Ліствичника, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Зустріч духовенства Бердичівського благочиння з керівництвом Райгородоцької ОТГ

11.04.2021
Зустріч духовенства Бердичівського благочиння з керівництвом Райгородоцької ОТГ

Дев’ятого квітня в актовій залі Бердичівської райдержадміністрації відбулася зустріч представників духовенства Бердичівського благочиння з керівництвом Райгородоцької громади. Під час спілкування йшлося про підготовку до поминальних днів і прибирання на сільських кладовищах.

У день Благовіщення Пресвятої Богородиці настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков молитовно відзначив 21-у річницю хіротонії

08.04.2021

Сьомого квітня ми згадуємо Благовістя Пресвятої Богородиці, підносячи подяку Господу Богу і прославляючи Пречисту Діву Марію, Яка прийняла благу звістку про те, що Вона стане Матір’ю Божого Сина… Сьомого квітня парафіяни храму ікони Божої Матері «Цілителька», що на території міської лікарні, зібралися на святковому богослужінні , яке очолив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков). Цього весняного дня віруючі також привітали настоятеля церкви протоієрея Романа Бойкова з 21-ю річницею священницької хіротонії.

Свято-Благовіщенський собор у Коростишеві відзначив своє Престольне торжество!

07.04.2021
Свято-Благовіщенський собор у Коростишеві відзначив своє Престольне торжество!

7 квітня 2021 року, свята Православна Церква молитовно і свято шанує торжество Благовіщення Пресвятої і Преблагословенної Діви Богородиці. Своє храмове і престольне свято цього дня відзначає величний Свято-Благовіщенський собор міста Коростишів. З нагоди торжества у соборі було звершено святкову Божественну літургію Іоанна Златоустого великопостовим уставним чином.

Архієрейський візит у Любарське благочиння. Загальна сповідь духовенства.

06.04.2021
Архієрейський візит у Любарське благочиння. Загальна сповідь духовенства.

6 квітня 2021 року, у вівторок четвертої седмиці святої Чотиридесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Любарське благочиння Житомирської єпархії. Духовенство району цього дня приступили до таїнства покаяння.

Неділя Хрестопоклонна. Митрополит Никодим звершив священицьку та дияконську хіротонії!

04.04.2021

4 квітня 2021 року, у Неділю Хрестопоклонну митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію святителя Василія Великого у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

В Офісі Президента зареєстрували Звернення від мільйонів віруючих УПЦ щодо законопроектів, які порушують їхні права (+відео)

03.04.2021

1 квітня 2021 року віруючі Української Православної Церкви, з різних єпархій УПЦ, зібравши 1 060 238 підписів під Зверненнями до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету міністрів та інших інституцій влади, привезли та передали в Офіс Президента коробки із підписами. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Сповідь священиків Андрушівського благочиння. Літургія Напередосвячених Дарів у Червоному.

03.04.2021

2 квітня 2021 року, у Свято-Миколаївському храмі села Червоне відбулася загальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння. З нагоди звершення таїнства відбулось соборне богослужіння.