Новости

Митрополит Никодим взяв участь у святкуваннях з нагоди дня народження митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира та актового дня Володимир-Волинського Духовного Училища!

26.11.2020

26 листопада 2020 року, в день пам'яті святого святителя Іоанна Златоустого митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Володимир-Волинську єпархію УПЦ та очолив служіння Божественної літургії в Успенському кафедральному соборі. Цього дня Правлячий архієрей Володимир-Волинської та Ковельської єпархії Високопреосвященніший митрополит Володимир відзначає День свого народження.

У тронному залі Житомирського Єпархіального Управління під головуванням митрополита Никодима відбулися збори благочинних єпархії.

26.11.2020

25 листопада 2020 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим провів зібрання благочинних Житомирської єпархії УПЦ. Збори пройшли у приміщенні Тронного залу Житомирського єпархіального управління.

У неділю двадцять четверту після П'ятидесятниці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира!

23.11.2020

22 листопада 2020 року, у Неділю 24-ту після П'ятидесятниці, в день шанування ікони Божої Матері "Скоропослушниця", митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Божественної літургії святителя Іоанна Златоустого у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Правлячий архієрей звершив чин освячення накупольного хреста Воздвиженського храму села Юрівка!

21.11.2020

21 листопада 2020 року, в день шанування вірними Собору архістратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил безплотних митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, перебуваючи із архіпастирським візитом у Любарському благочинні відвідав Свято-Хрестовоздвиженську парафію у селищі Юрівка, що на окраїні районного центру.

Митрополит Никодим освятив новозбудований Свято-Михайлівський храм у селі Борушківці, та звершив там першу Божественну літургію!

21.11.2020

21 листопада 2020 року, свята Церква вшановує пам'ять Собору архістратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил безплотних. В цей святковий день особливо радісна подія відбулась у невеличкому селищі під назвою Борушківці, що на Любарщині.

Храмове свято відзначили в с. Токарів!

15.11.2020
Храмове свято відзначили в с. Токарів!

В день безсрібреників Косьми і Даміана та матері їх преп. Феодотії храмове свято відзначають в с. Токарів Новоград -Волинського округу. Святкову Літургію очолив настоятель Свято - Різдва Богородичного храму с. Піщів прот. Сергій Матвійчук.

Свята великомученице Параскево, моли Бога за нас: престольне свято у селі Великі Низгірці

10.11.2020
Свята великомученице Параскево, моли Бога за нас: престольне свято у селі  Великі Низгірці

Десятого листопада престольне свято храму святої великомучениці Параскеви у селі Великі Низгірці розпочалося з водосвятного молебеню. Святкову Божественну Літургію очолив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) у співслужінні духовенства благочиння.

У день пам’яті преподобного Нестора Літописця в с. Маркушах у каплиці на честь святого звершили молебень з акафістом

10.11.2020

Дев’ятого листопада, в День української писемності та мови і вшанування пам'яті преподобного Нестора Літописця, у каплиці на честь святого, що на території Маркушівської школи, було звершено молебень з акафістом.

Дмитрівська батьківська субота: поминаємо спочилих добрими справами

09.11.2020
Дмитрівська батьківська субота: поминаємо спочилих добрими справами

У Дмитрівську батьківську суботу у храмах звершують заупокійні богослужіння. Душі померлих потребують наших молитов… З давнини склався звичай у такий час надавати допомогу нужденним і знедоленим. Щороку у поминальні дні духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева підтримують людей, котрим особливо необхідна увага…

Дмитрівська батьківська субота: соборна поминальна молитва у Свято-Георгіївському храмі м. Бердичева

09.11.2020

У Дмитрівську батьківську суботу, у день поминання спочилих, у Свято-Георгіївському храмі м. Бердичева було звершено соборну панахиду. З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, після заупокійного богослужіння парафіянам міської церкви у мікрорайоні Газопровідний представили нового настоятеля.