Пікнік для дітей недільної школи

02.12.2021
Пікнік для дітей недільної школи

В суботу перед початком Різвяного посту вихованці недільної школи, що діє при Свято - Андріївському храмі м. Новограда - Волинського, вирушили до найближчого озера біля церкви на пікнік.

Митрополит Никодим звершив недільну літургію у спасо-Преображенському кафедральному соборі Житомира

28.11.2021

28 листопада 2021 року, у Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Його Високопреосвященству співслужили священослужителі собору.

У селищі Піщів священик звершив молитву за жертвами Голодоморів

У селищі Піщів священик звершив молитву за жертвами Голодоморів

27 листопада, у суботу клірик Свято-Різдва Богородичного храму с. Піщів Новоград Волинського округу ієрей Миколай Лабунець взяв участь у заходах, присвячених пам'яті жертв Голодоморів. Дійство відбулося біля Поклонного Хреста.

На 99-му році життя відійшов у вічність заштатний клірик Житомирської єпархії диякон Миколай Бєлий

28.11.2021

28 листопада 2021 року, на 99 році життя відійшов у вічність диякон Миколай Бєлий, який являється заштатним кліриком Житомирської єпархії УПЦ.

В день пам'яті святителя Іоана Златоустого в с. Малі Нізгірці відбулось храмове свято.

28.11.2021

26 листопада в день пам'яті святителя Іоана Златоустого в с. Малі Нізгірці Ружинського церковного округу храмове свято.

У Попільні вшанували жертв Голодоморів 1921–1923 рр., 1932–1933-рр.

28.11.2021
У Попільні вшанували жертв Голодоморів 1921–1923 рр., 1932–1933-рр.

27 листопада 2021 року, в останню суботу осені, в Україні проходять пам'ятні заходи та заупокійні молитви за жертвами Голодоморів 1921–1923 рр., 1932–1933-рр.

У селі Половецькому освячено пам’ятний Хрест жертвам Голодомору

У селі Половецькому освячено пам’ятний Хрест жертвам Голодомору

Щороку в останню суботу осені Україна у жалобі схиляє голову перед пам’яттю наших співвітчизників – жертв голодоморів. Напередодні, у п’ятницю 26-го листопада, на кладовищі села Половецького настоятель Спасо-Преображенського храму протоієрей Іоанн Попадич звершив освячення пам’ятного Хреста жертвам Голодомору…

Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Володимир-Волинському Свято-Успенському кафедральному соборі!

27.11.2021

26 листопада 2021 року, в день пам’яті святителя Іоанна Златоустого, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову Божественну літургію у Володимир-Волинському Свято-Успенському кафедральному соборі. Богослужіння відбулось з нагоди святкування 53-річчя з Дня народження митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира.

Священик звершив заупокійну молитву за загиблим військовим

Священик звершив заупокійну молитву за загиблим військовим

25 листопада 2021 року, керівник Житомирського єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями, протоієрей Димитрій Гайдай, відвідав Житомирське військове кладовище де на запрошення рідних звершив заупокійну панахиду за загиблим на Сході України захисником та військовим Максимом Перепелиця.

Житомирська єпархія допомагає потребуючим!

25.11.2021
Житомирська єпархія допомагає потребуючим!

Житомирська єпархія Української Православної Церкви ніколи не стояла осторонь допомоги нужденним, особливо тих, хто цього найбільше потребує.