Архієрейське служіння у суботу та неділю!

21.07.2019

20 липня 2019 року, у суботу, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Священної літургії у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму.

Духовенство Бердичівського благочиння зустрілося на липневих зборах

20.07.2019
Духовенство Бердичівського благочиння зустрілося на липневих зборах

Дев’ятнадцятого липня, у п’ятницю седмиці 5-ї після П’ятидесятниці, пройшли збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков).

Збори духовенства Пулинського району!

19.07.2019
Збори духовенства Пулинського району!

16 липня в с. Івановичи відбулися збори священиків Пулинського благочиння. Обговорювалися поточні питання з життя благочиння.

Студениця. Святкова Божествення Літургія священства Житомирського благочиння.

17.07.2019
Студениця. Святкова Божествення Літургія священства Житомирського благочиння.

17 липня 2019 року, у середу п'ятої седмиці після П'ятидесятниці, духовенство Житомирського районного благочиння зібралися в Свято-Успенському храмі селища Студениця на спільну Божественну літургію. Священики прибули на запрошення настоятеля парафії ієрея Андрія Семенюк.

Престольне свято на честь Колодієвської ікони Божої Матері у с.Колодієвка!

16.07.2019
Престольне свято на честь Колодієвської ікони Божої Матері у с.Колодієвка!

12 липня, у день пам'яті св.апп. Петра і Павла у с.Колодієвка Пулинського району відбулося Престольне свято на честь Колодієвської ікони Божої Матері. На це свято кожен рік з кафедрального Собору м. Житомира за благословінням митрополита Никодима прибуває чудотворна ікона.

Луцьк. Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії в храмі апостола Андрія Первозванного з нагоди 60-річчя єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла!

15.07.2019

14 липня 2019 року, у Неділю четверту після Трійці свята Христова Церква молитовно відзначає день шанування угодників Божих, безсрібників Косьми та Даміана.

Друге престольне свято!

Друге престольне свято!

В день первоверховних апостолів Петра і Павла в Свято-Преображенському храмі м.Новограда-Волинського завжди звершується соборна Євхаристія. Адже для цієї парафії це друге престольне свято. Очолив службу настоятель храму, благочинний Новоград-Волинського округу прот.Стефан Маркевич. Йому співслужили окремі священики округу. В святковій промові отець Стефан розповів про труди та подвиги святих апостолів. Після хресної ходи та уставних многоліть настоятель храму подякував священикам та богомольцям за спільну молитву.

Освячення надкупольних хрестів у селі Рогачі!

15.07.2019
Освячення надкупольних хрестів у селі Рогачі!

14.07.19 р. по благословінню Високопреосвященнійшого Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, благочинний Ружинського церковного округу протоієрей Богдан Бабич разом з духовенством району освятив накупольний хрест в с. Рогачі.

ПАЛОМНИЦЬКА ПОДОРОЖ СВЯТИМИ МІСЦЯМИ МАЛИНЩИНИ!

15.07.2019
ПАЛОМНИЦЬКА ПОДОРОЖ СВЯТИМИ МІСЦЯМИ МАЛИНЩИНИ!

Гарною традицією православних християн є паломництво до святинь Православ’я. Душа перебуває в передчутті свята. З першим промінням сонця прихожани зібралися разом біля церкви, аби поїхати до найулюбленішої української святині Житомирської області.

Престольне свято у селі Реї в День пам’яті Святих славних і всехвальних первоверховних Апостолів Петра і Павла

15.07.2019

Дванадцятого липня Церква вшановує пам’ять святих Апостолів Петра і Павла. У цей день до села Реї з самісінького ранку поспішають на престольне свято парафіяни Свято-Петропавлівського храму, віруючі з різних куточків Бердичівщини, гості з інших областей і духовенство благочиння. Понад чверть століття у сільській церкві звучить Слово Боже. І знову в середині липня люди зібралися однією духовною родиною на святковому Богослужінні, яке очолив настоятель Свято-Петропавлівського храму ієрей Євген Дзядух.