Новости

Неділя про митаря і фарисея! Митрополиче богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

17.02.2019

17 лютого 2019 року, у неділю про митаря та фарисея митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Відбулись парафіяльні збори громади храму Різдва Пресвятої Богородиці містечка Баранівка!

16.02.2019

14 лютого 2019 року, відбулись парафіяльні збори громади храму Різдва Пресвятої Богородиці містечка Баранівка. Зібрання відбулось з благословіння Високопреосвященнішого Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського під очоленням настоятеля протоієрея Романа Клим.

Священик узяв участь в урочистостях із вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16.02.2019

У Бердичеві вшановували учасників бойових дій на території інших держав. У лютневі дні настоятель Свято-Михайлівського храму с. Хажина протоієрей Владислав Асафов узяв участь у загальноміських святкових урочистостях.

Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі!

16.02.2019

16 лютого 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Священної літургії у Свято-Успенському архієрейському соборі. Високопреосвяшеннішому Владиці співслужили клірики храму.

Клірики єпархії взяли участь у навчальному семінарі у Києві!

15.02.2019
Клірики єпархії взяли участь у навчальному семінарі у Києві!

12-1З лютого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського всієї України Онуфрія, у Свято-Покровському Голосіївському монастирі м. Києва проходив навчальний семінар за темою: «Психологічна реабілітація учасників бойових дій, членів їхніх сімей та сімей загиблих», організований Синодальним відділом Української Православної Церкви із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. Роботу семінару очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин.

Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у кафедральному соборі та чин похорону протоієрея Ярослава Комарницького у Бурківцях!

15.02.2019

15 лютого 2019 року, в день свята Стрітення Господнього митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив ранню Божественну літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

ПРОСИМО ПРО ДОПОМОГУ!!!

14.02.2019
ПРОСИМО ПРО ДОПОМОГУ!!!

Звертаємось до усіх брати та сестри і просимо про Вашу допомогу для Скрипчука Олега Володимировича!

Нещодавно і зовсім випадково в Олега виявили важкий діагноз - «Гострий мієлобласний лейкоз».

Митрополит Никодим провів офіційну зустріч із представниками ОБСЄ!

14.02.2019
Митрополит Никодим провів офіційну зустріч із представниками ОБСЄ!

14 лютого 2019 року, у приміщенні Житомирського єпархіального управління відбулась офіційна зустріч митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима із представниками міжнародної моніторингової місії ОБСЄ.

Голосування Свято-Троїцького Храму смт. Любар!

13.02.2019
Голосування Свято-Троїцького Храму смт. Любар!

По закінченні Божественної літургії в Свято-Троїцькому храмі селища Любар 10 лютого парафіянами було проведено голосування на підтримку Блаженнішого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України. Голосування проводилося парафіянами цього святого храму про те, щоб надалі лишатись у лоні святої канонічної Православної Церкви.

Проголосували одноголосно.

Парафіяльні збори у с. Юрівка Любарського району!

13.02.2019
Парафіяльні збори у с. Юрівка Любарського району!

По благословінню Високопреосвященнійшого Никодима Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського 9 лютого були проведені парафіяльні збори Свято-Хрестовоздвиженської церкви с. Юрівка.