Відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії!

23.05.2018
Відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії!

23 травня 2018 року, у другій половині дня, відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії, настоятель лікарняного Свято-Пантелеймонівського храму м. Житомира протоієрей Володимир Головецький.

Свято апостола Любові у Ружинському благочинні!

23.05.2018
 Свято апостола Любові у Ружинському благочинні!

21 травня 2018 року Свята Православна Церква молитовно прославляє святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

Виховна година-реквієм у медичному коледжі

Виховна година-реквієм у медичному коледжі

20 травня 2018 року в Україні – День пам'яті жертв політичних репресій та 81-ші роковини Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938рр. Це – День пам’яті і скорботи про тих, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

Богослужіння в с. Колодіївка

Богослужіння в с. Колодіївка

12 травня в суботу розпочав свій візит по парафіям Пулинського благочиння в.о.благочинного ієрей Андрій Фатич.Першим храмом який відвідав о.Андрій Свято-Покровський храм с.Колодіївка,настоятель прот.Олександр Скачков.

23.05.2018

Двадцять другого травня, в день пам’яті перенесення мощей Святого Миколая Чудотворця з Мир Лікійських у Барі, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, вікарій Київської Митрополії, Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева.

Молитва біля обелісків Пулинського округу

Молитва біля обелісків Пулинського округу

9 травня в день святкування 73-ї річниці Великої Перемоги нашого народу над нацизмом, в Пулинському благочинні було відслужено літургії,подячні молебні та літії по усопшим воїнам на братських могилах. Ми вдячні нашим дідам за дароване нам життя та завжди будемо пам'ятати їхній подвиг передаючи його з покоління в покоління.

Престольне свято у Волиці!

22.05.2018
Престольне свято у Волиці!

19 травня, у день шани преподобного Іова Почаївського у селі Волиця Житомирського районного округу було відслуженно Божествену літургію на честь престольного празника, яку очолив благочинний протоієрей Димитрій Новіцький. Отцю благочинному співслужили настоятель храму ієрей Олександр Хрустюк, та священики благочиння.

Своє престольне свято молитовно відзначила церковна громада Свято-Іоанно-Богословського храму села Обухівки

22.05.2018

Двадцять першого травня Свята Православна Церква молитовно прославляє святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

У Хажині відсвяткували День села!

22.05.2018
У Хажині відсвяткували День села!

Двадцятого травня село Хажин відсвяткувало свій 407-й День народження! На урочисту подію завітали численні мешканці та поважні гості. Жителів привітав зі святом настоятель Свято-Михайлівського храму протоієрей Владислав Асафов.

Вихованці воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору відзначили закінчення навчального року!

22.05.2018

20 травня 2018 року по благословінню Високопреосвященнішого Никодима митрополита Житомирського та Новоград-Волинського, діти та батьки воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору відзначили закінчення навчального року у воскресній школі відпочинком на природі. Для них було організовано похід в ліс, пікнік, а також цікаві ігри та конкурси з аніматорами, в яких прийняли участь близько 80 дітей воскресної школи. Після обіду та солодкого столу кожна дитина могла почастувати морозивом. А також батьки мали змогу поспілкуватись з духівником воскресної школи протоієреєм Миколаєм Синюком, та задати різні запитання на церковну тематику.