Новости

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим виступив на конгресі святого Егідія в Мадриді!

17.09.2019

15 - 17 вересня 2019 року, з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим разом із заступником голови ВЗЦЗ Української Православної Церкви протоієреєм Миколаєм Данилевич взяв участь у конгресі общини святого Егідія під назвою «Світ без кордонів. Релігії та культури в діалозі». Цей захід проходив у Палаці конгресів в Мадриді (Іспанія).

З ЮВІЛЕЄМ!

З ЮВІЛЕЄМ!

8 вересня відзначив свій 50 – річний ювілей голова Мартинівської об’єднаної територіальної громади ВІКТОР ФРАНЦОВИЧ КРИВУЛЬСЬКИЙ.

У Ружинському благочинні своє 50-річчя священик зустрів соборним богослужінням!

17.09.2019
У Ружинському благочинні своє 50-річчя священик зустрів соборним богослужінням!

16 вересня святкує своє 50-ти річчя від дня народження настоятель Свято-Нікольського храму смт. Ружин протоієрей Володимир Бринзюк. З самого ранку священики округу та парафіяни прибули до храму, щоб привітати дорогого ювіляра із святом.

Храмове свято в селі Вільнопілля!

17.09.2019
Храмове свято в селі Вільнопілля!

12 вересня Православна Церква святкує день перенесення мощей святого благовірного князя Олександра Невського. На честь цього святого угодника Божого в с. Вільнопілля Ружинського району храмове свято.

Під час візиту в Іспанію Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у храмі святої Марії Магдалини у Мадриді!

15.09.2019

15 вересня 2019 року, у неділю 13-ту після П'ятидесятниці, з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим будучи делегований у Іспанію взяв участь у Божественній літургії у храмі святої Марії Магдалини в Мадриді.

Чергове паломництво парафіян Свято-Петропавлівського храму с. Реї до урочища Кип’ячого

15.09.2019

Кожне паломництво сприяє духовному зростанню і перетворенню людини. Кожне паломництво – це нова грань у житті віруючого. Чотирнадцятого вересня парафіяни Свято-Петропавлівського храму с. Реї розпочали церковне новоліття з паломницької поїздки до урочища Кип’ячого.

Православні віруючі с. Кустина зустріли чудотворну ікону Божої Матері «Благоуханний Цвіт»

15.09.2019

У суботу сьомого вересня чудотворна ікона Божої Матері «Благоуханний Цвіт» відвідала село Кустин, що на Бердичівщині.

12.09.2019

Молитвою зуcтріли новий навчальний рік вихованці КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». В один із вересневих днів до них завітав шанований гість, який став добрим другом для учнів закладу, – протоієрей Роман Бойков – настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька», що на території КНП «Бердичівська міська лікарня».

Престольне свято храму-каплиці на честь святого князя Олександра Невського, що у парковій зоні міста Житомира!

12.09.2019

12 вересня 2019 року, в день шанування пам'яті святого князя Олександра Невського святковий молебінь із акафістом однойменному святому відбувся у парковій зоні міста Житомира, в храмі-каплиці святого угодника Небесного.

Митрополит Никодим звершив архіпастирський візит у Чуднівське благочиння!

12.09.2019
Митрополит Никодим звершив архіпастирський візит у Чуднівське благочиння!

12 вересня 2019 року, у четвер 13-ї неділі після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Никодим митрополит Житомирський і Новоград-Волинський звершив свій архієрейський візит у Чуднівське благочиння єпархії.