Освячення поклінного Хреста в с. Мала Чернявка!

16.11.2017
Освячення поклінного Хреста в с. Мала Чернявка!

12 листопада в день шанування Озерянської ікони Божої Матері в с. Мала Чернявка Ружинського церковного округу здійснилось освячення поклінного Хреста.

Виставка семи монастирів Української Православної Церкви відкрилася на території Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

16.11.2017

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, в середині листопада 2017-го року на території Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відкрилася виставка семи монастирів Української Православної Церкви. Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков звершив молебний спів про закликання допомоги Святого Духа на всяку добру справу.

Престольне свято у с. Токарів.

16.11.2017
Престольне свято у с. Токарів.

14 листопада в день пам'яті святих безсрібників Косьми і Даміана престольне свято відзначають в с. Токарів Новоград-Волинського округу. Традиційно, святкову Євхаристію очолив благочинний округу прот. Стефан Маркевич. Йому співслужили священики округу. На запричасному о.Стефан розповів про подвиг зцілення хворих та безкорисливої помочі стражденним святих Косьми і Даміана. Після молебню настоятель храму прот. Віктор Данилюк подякував благочинному, священикам, благоукрасителям храму та усім присутнім за спільну молитву. Свято продовжилося спільною трапезою.

Житомирську єпархію УПЦ відвідає переможець Голосу країни протоієрей Олександр Клименко!

20 листопада 2017 року, з благословіння Високо
преосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Житомирську єпархію відвідає переможець телепроекту "Голос Країни 2017" протоієрей Олександр Клименко.

Митрополит Никодим звершив чин освячення хреста на в'їзді в Черняхів!

16.11.2017
Митрополит Никодим звершив чин освячення хреста на в'їзді в Черняхів!

16 листопада 2017 року, у четвер, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав містечко Черняхів. На в'їзді в селище Його Високопреосвященство звершив чин освячення нового поклонного Хреста.

ПАЛОМНИЦЬКА ПОДОЖ ВІРНИХ СЕЛА ОЧЕРЕТЯНКА ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ СВЯТИМИ МІСЦЯМИ МАЛИНЩИНИ

15.11.2017
ПАЛОМНИЦЬКА ПОДОЖ ВІРНИХ СЕЛА ОЧЕРЕТЯНКА  ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ СВЯТИМИ МІСЦЯМИ МАЛИНЩИНИ

Гарною традицією православних християн є паломництво до святинь Православ’я.

ПАЛОМНИЦТВО ВІРНИХ ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ДО СВЯТО – БОГОРОДИЧНОГО РИЗОПОЛОЖЕНСЬКОГО ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ

15.11.2017
ПАЛОМНИЦТВО ВІРНИХ ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ ДО СВЯТО – БОГОРОДИЧНОГО  РИЗОПОЛОЖЕНСЬКОГО ЧОЛОВІЧОГО МОНАСТИРЯ

Окремим видом туризму є паломництво. На відміну від інших видів мандрівок паломництво сповнене релігійного сенсу, воно є насамперед духовною подорожжю з метою кращого пізнання себе, своїх відносин з Богом і з близькими. Паломництво було поширене в усі віки християнства. Люди мандрували через цілі континенти, наражаючись на численні небезпеки, щоб на власні очі побачити церковні святині – храм Святої Софії в Константинополі, місця біблейської історії в Ізраїлі та Єгипті. Звичайно, в сучасному світі цих небезпек вже немає, але все одно духовне паломництво залишається випробуванням для терплячості, цілеспрямованості подорожуючих, а також їхнього вміння знаходити між собою спільну мову.

Житомирський архіпастир взяв участь у святкуванні престольного торжества нижнього храму кафедрального собору м. Вінниці!

14.11.2017

14 листопада 2017 року, у день пам'яті святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана Асійських, митрополит Вінницький і Барський Симеон та митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершили святкову Божественну літургію у нижньому храмі Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Вінниці, який присвячений святим Космі і Даміану. Високопреосвященнішим Владикам співслужили місцеві священики.

Вихованці воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору приступили до таїнства сповіді та причастилися святих Тіла і Крові Господніх.

13.11.2017

11 листопада 2017 року, в день пам'яті великомученці Анастасії, покровительниці Житомира, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима митрополита Житомирського і Новоград–Волинського, вихованці воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору приступили до таїнства сповіді та причастилися святих Тіла і Крові Господніх.

Свято Параскеви П'ятниці у Іванівці!

13.11.2017
Свято Параскеви П'ятниці у Іванівці!

10 листопада 2017 року, в день шанування святої великомучениці Параскеви П'ятниці собор духовенства та чисельні віряни зібрались у селищі Іванівка, що поблизу міста Житомира на спільну молитву.