Збори духовенства Романівського округу.

24.04.2013

Збори духовенства Романівського округу.У п’ятницю, 19 квітня, після Божественної літургії Напередосвячених Дарів, яку очолив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський та освячення каплиці в честь Почаївської ікони Божої Матері на кладовищі, з благословення правлячого архіпастиря у Свято-Успенському храмі смт Романів відбулися збори духовенства. Зібрання очолив благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук.

Отець Ярослав ознайомив священиків з питаннями, які піднімав Владика Никодим на зборах благочинних в м. Житомирі, а саме: порядок на кладовищах, біля храмів, святкування 1025-ліття Хрещення Русі, протипожежна техніка безпеки під час пасхальних Богослужінь та інше.

На зборах також обговорювались питання внутрішнього життя благочиння.

Закінчились збори як завжди молитвою.

Прес-служба Романівського благочиння.