Збори духовенства Попільнянського благочиння

19.03.2013

Збори духовенства Попільнянського благочиння16 березня, у суботу Сирної седмиці, з благословіння Високопреосвященішого Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні відбулися чергові збори духовенства округу.

Благочинний округу протоієрей Петро Лис передав священикам привітання правлячого архієрея з початком Великого посту та роздав «Великопісне послання Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима боголюбивим пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Житомирської єпархії Української Православної Церкви».

Збори духовенства Попільнянського благочинняБлагочинний наголосив також на сумлінному ставленні духовенства до своїх священних обов’язків, молитви, дисципліни, морально-етичних якостей, ревності у соціальному служінні, на чому особливо загострює увагу владика Никодим. Священики обговорили порядок проведення богослужінь у дні посту.

Духівник благочиння протоієрей Олексій Бусько звернув увагу присутніх на духовний стан священиків під час Великого посту.

Протоієрей Андрій Гороцюк, який у Попільнянському благочинні очолює відділ молоді і катехізації, проінформував про проведення 5 -6 квітня у Києві конференції «Педагогіка благочестя в освітньому просторі України».

Учасники зборів розглянули й інші питання пастирської практики. Також благочинний побажав усім смирення і терпіння на всі дні Великого посту.

Прес-служба Попільнянського округу.