Загальна сповідь духовенства Бердичівського благочиння

25.08.2014

В один із днів Успенського посту, 22-го серпня, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у Бердичівському благочинні було звершено загальну сповідь духовенства. Також відбулися чергові збори священства округу.

За традицією, загальна сповідь духовенства проходить у багатоденні пости: Великий, Різдвяний, Петрів та Успенський. Піст є необхідним для духовного життя і для отримання спасіння, він пов'язаний із молитвою, покаянням, утриманням від пристрастей, прощенням образ і звершенням добрих справ. «Постячись, браття, тілесно, постимо й духовно, руйнуючи будь-який союз неправди», – заповідає Свята Церква.

У п’ятницю, 22-го серпня, коли Православна Церква вшановує пам’ять святого апостола Матфея, Таїнство Покаяння прийняв духівник Бердичівського благочиння – протоієрей Миколай Шпичка. Матушки округу також сповідалися і причастилися святих Христових Тайн.

Після сповіді священики соборно звершили Божественну літургію, яку очолив благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков.

Цього дня були проведені чергові збори священиків. Отець благочинний привітав усіх з Успенським постом та розповів про питання, котрі розглядалися на останньому зібранні благочинних Житомирської єпархії, що проходили під головуванням правлячого архієрея, Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського. Зокрема, було акцентовано увагу на проведенні в святій Успенській Києво-Печерській Лаврі Собору Єпископів Української Православної Церкви, а також – обранні нового Предстоятеля, митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія. До відома духовенства доведено офіційне послання Собору Єпископів УПЦ до духовенства, чернецтва та усіх вірних УПЦ.

На зборах духовенства благочиння йшлося і про відпочинок дітей-сиріт у літньому православному таборі під назвою «Стежинка до Бога», котрий діє при Житомирській єпархії.

Крім того, були обговорені різні загальноцерковні питання.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Загальна сповідь духовенства Бердичівського благочиння