18.10.2013

14 жовтня Свята Православна Церква святкує день Покрова Пресвятої Богородиці. В селі Гальчин Андрушівського благочиння по особливому святкували престольне свято. Благочинному Андрушівського округу за святковую літургією співслужили священники благочиння. На проповіді благочинний ієром. Макарій (Гаврилів) розповів про чудесне явлення Пресвятої Діви Марії в Влахернській церкві, що під час звершення служби в присутності многочисленного народа, святий Андрій, Христа раді юродивий, возвів очі свої вверх і побачив Царицю Небесну, Покровительницю всього світу, Пресвяту Діву Богородицю, яка стояла в повітрі і молилася, яка сіяла сонячним світлом і покривала людей Своїм честним омофором. Благочинний привітав священників, владу і віруючу паству, з святом, побажав щоб Пресвята Діва Марія завжди покривала всіх нас Честним Своїм Омофором, і щоб милість Божа завжди почивала на нас.

Також по закінченню Божественної літургії звершився хрестний хід, після чого з святом привітали священиків і прихожан представники місцевої влади разом з благодійниками храму.

По завершенню привітань благочинний разом з священниками і прихожанами, відслужили на могилі усопшої матушки Фотінії панахиду, яка завжди в цей великий день була підтримкою і порадою для благочинного і прихожан храму!

Радуйся Радосте наша, покрий нас від всякого зла, честним Твоїм Омофором!

Прес-служба Андрушівського благочиння