Свято Пасхи у навчальних закладах Новограда - Волинського

03.05.2014

Немає в Христовій Церкві більшого свята, більшої радості , як Воскресіння Христове! В ньому вона святкує знищення смерті, зруйнування пекла, початок нового вічного життя.

Великдень – це світле та величне свято, сповнене добра, любові та милосердя. В Україні існує своя багата традиція святкування Великодня. Приємно зазначити, що на святкування Святої Пасхи у навчальних закладах м.Новограда-Волинського було запрошено і священика.

24 квітня у Новоград-Волинському медичному коледжі було проведено відкриту виховну годину "Великодні дзвони", на якій з привітальним словом до судентської молоді звернувся настоятель храму Святих царських мучеників і страстотерпців протоієрей Петро Зінчук. Великодній кошик, наповнений крашанками, писанками, паскою, прикрашав аудиторію, де проводився захід.

25 квітня адміністрація ЗОШ №8 м. Новограда-Волинського запросила священика до себе на свято, присвячене Світлому Христовому Воскресінню. Школярі показали великодню виставу "Червона шапочка", а батюшка Петро щиро вітав усіх присутніх зі святом Пасхи.

Прес-служба храму Святих Царських мучеників і страстотерпців.

Свято Пасхи у навчальних закладах  Новограда - Волинського