СВЯТИТЕЛЮ ОТЧЕ НИКОЛАЕ МОЛИ БОГА О НАС!

31.05.2013

В середу 22 травня, коли Церква вшановує пам'ять перенесення святих мощей святителя і чудотворця Миколая з Мір Лікійських у Барі, громади Свято-Миколаївського храму с. Старочуднівська Гута та Свято-Миколаївського храму смт. Миропіль Романівського округу святкують престольний празник.

Благочинний Романівського округу побував на двох престольних святах...

Святкування почались з Хресного ходу від Свято-Успенського храму смт Романів до Свято-Миколаївського храму с. Старочуднівська Гута, який розпочався о 5 год. 30 хв. Прибувши до місця призначення духовенство разом з паломниками відслужили молебень, після якого почалася святкова Всеношна. По закінченню Всеношного Богослужіння прот. Ярослав Коверчук виголосив проповідь, в якій наголосив що ми не тільки повинні шанувати і почитати святителя Миколая просити його молитовного заступництва, але в першу чергу подражати йому.

Після привітання духовенства, парафіян, паломників з святом, благочинний Романівського округу відправився на друге престольне свято в смт Миропіль, де очолив святкову Божественну Літургію.

Також виголосив проповідь, привітав настоятеля, духовенство, парафіян та паломників з святом, а по закінченню традиційний Хресний хід навколо храму. Святкування закінчилися братською трапезою як для духовенства, так і для мирян.

Прес-служба Романівського благочиння.

СВЯТИТЕЛЮ ОТЧЕ НИКОЛАЕ МОЛИ БОГА О НАС!