Престольне свято у Брівках.

12.08.2013

9 серпня, в день памяті святого великомученика Пантелеймона, в селі Брівки, Андрушівського благочиння, торжественно відзначили престольне свято місевого храму.

В цей день була відслужена Божественна літургія, яку очолив благочинний Андрушівського округу ієромонах Макарій (Гаврилів). Престольне свято у Брівках. Йому співслужили: благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук, настоятель храму ієр. Назарій Палашовський, а також священики благочиння.

На святкову літургію зібралося багато вірян як із самого села Брівки, так і з навколишніх сіл, Престольне свято у Брівках.адже місцеві жителі особливо почитають святого великомученика Пантелеймона, який неодноразово являв свою милість і ходатайство перед Всемилостивим Господом.

Прот. Ярослав Коверчук на проповіді розповів людям про життя святого, а також закликав віруючу паству до взаєморозуміння і любові до ближнього свого.

По закінченню Божественної літургії звершився Хресний хід, після якого благочинний ієром. Макарій привітав настоятеля, священників і прихожан святого храму, Престольне свято у Брівках. з днем храмового свята, побажав щоб по соборній молитві, яка була звершена, їхній небесний заступник посилав кожному присутньому зцілення душевних і тілесних недуг.

Також благочиннй відвідав храм в селі Миньківці, в честь святителя Митрофана Воронежского, який будується уже восьмий рік, і нарешті будівництво храму наближається до завершення. Настоятель, прот. Павел Гупалюк розповів ієром. Макарію обсях робіт які ще необхідно завершити, щоб все належним чином було готово до освячення.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Престольне свято у Брівках.