“Кресту Твоему покланяемся Владыко и Святое Воскресение Твое славим”

09.04.2013

Хрест для нас православних є знамення перемоги Христової над гріхом і смертю, саме тому свята Церква в третю неділю Великого поста виносить Животворящий Хрест для поклоніння віруючим щоб підкріпити нас у вірі і додати духовних сил, але поряд з тим в цей день 7 квітня весь Православний світ святкує Благовіщення Божої Матері і це не випадково бо наше спасіння Господом почалось привітанням Архангела Гавриїла до Богородиці. Тому в цю неділю було звершено святе таїнство Соборування у храмі Первомученика Стефана с. Парипси Попільнянського благочиння, яке очолив настоятель протоієрей Андрій Гороцюк у співслужінні прот. Володимира Дикого і ієрея Сергія Мельничука.

У храм прийшло чимало віруючих серед яких і діти із воскресноі школи яка діє при храмі, адже храм зараз отоплюється грубкою і булєром на дрова, уже завершено будівництво святого олтара та продовжуються роботи по ремонту середини храму, які плануються закінчити до свята Пасхи.

По завершенні таїнства отець Андрій привітав усіх із святом і прийняттям таїнства Соборування, побажавши усім здоровя тілесного і духовного

Прес-служба Попільнянського благочиння.

Кресту Твоему покланяемся Владыко и Святое Воскресение Твое славим.