Гра Що? Де? Коли? в Житомирському районному благочинні.

01.06.2013

29 травня між вихованцями недільних шкіл м. Житомира (Хресто-Воздвиженського храму), смт. Озерне та смт. Новогуйвинське було проведено гру Що? Де? Коли?.

Організаторами дійства були: благочинний житомирського районного благочиння протоієрей Богдан Лядобрук, протоієрей Димитрій Новіцькій, ієрей Димитрій Терещук та викладачі недільної школи смт. Новогуйвинського. Турнір проходив в доброзичливій та дружній атмосфері. Діти активно відповідали на поставленні запитання, що відображало їх знання по Закону Божому, кожну правильну відповідь оцінювало журі відповідними балами. За підсумками гри ПЕРШЕ місце отримали діти недільної школи смт. Новогуйвинське, ДРУГЕ - смт. Озерне, ТРЕТЄ - м. Житомира (Хресто-Воздвиженського храму). Всі учасники гри були нагороджені призами.

Несподіванкою для дітей була святкова трапеза та екскурсія до бронетанкового заводу. Також діти відвідали військово-повітряний гарнізон в смт. Озерне, де вони отримали змогу особисто побувати в кабіні військового літака. На завершення дітям було приготовлено смачний козацький куліш при Кирило-Мефодіївському храмі.

Вихованці недільних шкіл сповнені радості та задоволення повернулися до своїх парафій. Дане дійство дало змогу перейняти викладацький досвід інших недільних шкіл, здружити колективи та спільною молитвою прославити Бога.

Прес-служба Житомирського районного благочиння.

Гра Що? Де? Коли? в Житомирському районному благочинні.