День Ангела благочинного.

13.01.2014

9 січня в попразнство Різдва Христового, коли Православна Церква звершує пам'ять апостола і первомученика архідиякона Стефана у Спасо-Преображенському храмі м. Новограда-Волинського була відслужена Божественна літургія.

Очолив священну Євхаристію настоятель храму, благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот.Стефан Маркевич, який в цей день відсвяткував день Ангела. Привітати та співслужити прибули на свято священики Преображенського округу, прот.Михаїл Гоюк- настоятель Свято-Троїцького храму м.Бердичева. Проповідь виголосив о.Стефан.

Вкінці служби, крім привітань від священства, слова шани прозвучали від голови районної ради Ф.В.Весельського, прихожан та вихованців воскресної школи. Діти також приготували святкову різдвяну виставу, проспівали колядки, прославляючи новонароджене Богонемовля. Іменинник обдарував дітей солодкими пакунками і подякував всім за спільну молитву.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

День Ангела благочинного.