ЗУСТРІЧ З ВИХОВАНЦЯМИ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ

24.06.2017

Романівський дитячий будинок-інтернат є соціально-медичною установою для постійного проживання дітей віком від 5 до 18 років з молодіжним відділенням для молоді віком від 18 до 35 років, що входить, як структурний підрозділ, до складу будинку-інтернату, з вадами фізичного, розумового розвитку та психічними розладами, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування та реабілітаційних послуг.

В середу 21 червня священики Свято-Успенського храму смт Романів провели зустріч з дітьми Романівського будинку-інтернату. Ця зустріч була особлива для таких дітей, тому що вперше відбувалася у храмі Божому. У церкві їх радісно зустріли священики протоієрей Ярослав Коверчук та ієрей Петро Степанюк. Настоятель коротко розповів про історію храмів Романова, а потім дітки у супроводі волонтерів змогли приклонитися до святинь та помолитися. На завершення зустрічі отець Ярослав подякував директору закладу, працівникам, вихователям, волонтерам за співпрацю та побажав милості Божої і великого терпіння у їхній праці, а вихованцям на згадку подарував іконки Божої Матері.

Прес-служба Романівського благочиння

ЗУСТРІЧ З ВИХОВАНЦЯМИ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ