ЗІ СВЯТОМ ЖІНОК – МИРОНОСИЦЬ!

25.04.2018

22 квітня 2018 року, у 3-тю Неділю після Пасхи свята Церква молитовно шанує пам'ять жінок-мироносиць, а також святих праведних Іосифа Аримафейського і Никодима, таємного учня Христового.

Церковні дзвони кликали людей на Богослужіння. «Голос дзвонів означає голос Божої ласки, що людей до Бога кличе. – Цей голос Божий – то так як відгомін Божої ласки, що кличе та запрошує християнина до кожного доброго діла та перестерігає перед кожним недобрим».

Цього ж прекрасного дня відбулася святкова Божественна Літургія у Свято – Миколаївському храмі смт. Пулини, яку очолив настоятель храму протоієрей Василій Волосянський.

Під час Літургії підносилась сугуба молитва за мир в Україні.

Багато малих діток приступило до таїнства причастя.

На закінчення Літургії настоятель храму звершився зі словом проповіді.

Вітаю усіх вас з днем жінок-мироносиць – святом, яке справедливо називають днем жінки-християнки.

Духовний подвиг цих жінок, що супроводжували Господа на його шляху від Галілеї до Голгофи, їх жертовна любов та самовіддана допомога Спасителю і Його апостолам, є яскравим прикладом віри, вартим наслідування. Лише Іоан Богослов і жінки-мироносиці залишалися поруч із Учителем до останнього подиху Його на Хресті.
Велика духовна сила і відданість Спасителеві зробили їх гідними першими почути від ангелів вість про Його Воскресіння.

Протягом усієї історії існування вчення Ісуса, навіть у період гонінь на Церкву, саме жінки продовжували таємно відвідувати храми, намагалися виховувати дітей у вірі.

Будьте гідними називатися сучасними жінками-мироносицями, і нехай вони стануть вашими покровительками і помічницями. Їхніми молитвами бажаю вам від Бога здоров’я, миру, благополуччя, радості, родинного затишку і Божого благословення на всі ваші добрі справи.

В кінці служби отець Василій звершив миропомазування та подарував всім жінкам та дітям недільної школи квіти.

Свято закінчилось святковою трапезою, яка пройшла в тихому родинному колі прихожан та настоятеля храму.

Отець Василій Волосянський цього дня в селі Старо – Олександрівка у Свято – Вознесенському храмі відслужив молебень, а також привітав жінок зі святом та подарував квіти.

Прес-служба Пулинського благочиння.