Житомирське міське благочиння передали допомогу для потребуючих

09.11.2023

9 листопада 2023 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, керівник Житомирського єпархіального відділу по соціальному служінню, ієрей Михайло Солонінка відвідав людей, які потребують допомоги та уваги.

Загалом було зібрано близько 50 пакетів із продуктовими наборами, а ще одяг, теплі речі та передано для потребуючих. Цю допомогу було надано від Житомирського міського благочиння, зокрема від Спасо-Преображенського кафедрального, Свято-Успенського архієрейського соборів та від Свято-Іаківлівського храму обласного центру.

Варто зауважити, що Житомирське міське благочиння стабільно передає допомогу для потребуючих, переселенців, людей, які опинилися в скрутному становищі та малозабезпечених.

Пресслужба Житомирської єпархії.