ЗЦІЛЕННЯ ДУШІ І ТІЛА, ПОВЕРНЕННЯ ДО ВІРИ

14.08.2018

11 серпня 2018 року настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Василій Волосянський разом з прихожанами вирушив у паломницво на Малинщину.

Подорожуючі помолившись і отримавши благословення відправились у духовну подорож.

У кожної людини в житті може наступити момент, коли хочеться втекти далеко-далеко. Від людей, від проблем, від надокучливого шуму. Усамітнитися і подумати про речі, далекі від побуту, насолодитися спокоєм, в тиші помолитися, розповісти про свої біди і попросити про допомогу.

У всьому світі є місця з такою позитивною енергетикою, ніби Сам Господь доторкнувся до них своєю рукою. Туди хочеться повертатися знову і знову. Не треба далеко їхати, адже наша земля обдарована величезною кількістю святинь — приголомшливої краси храми, церкви та монастирі з чудотворними іконами, цілющі святі джерела.

Час промайнув швидко, і, нарешті, перед очима паломників постав неймовірної краси жіночий монастир Афонської Ікони Божої Матері із сяючими золотом куполами, що здіймався у синь неба.

У жіночому монастирі знаходиться чудотворний образ Спаса Кровоточивого. Біля цієї ікони відбулося таке безліч зцілень, що про це можна написати цілу книгу. Але головне, це те, що вона зцілює духовно — люди каються в гріхах, в них прокидається совість.

Віруючі звернувши молитву до Господа, окунулись у благодатні води, наповнивши світлом душі і отримавши відчуття, які не передати словами…

«Господи, Ісусе Христе, помилуй нас грішних»…

Багато з них отримали духовні та життєві поради від настоятельки монастиря ігумені Єкатерини (Смичок). І сьогодні більшість людей, що здійснили у своєму житті паломництво, прощу, свідчать про саме цей її результат, чи кажучи мовою християнства, її духовні плоди – очищення серця, зміцнення віри або навернення до віри, зцілення духовне і фізичне.

Паломники також відвідали чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері та чоловічий Скит в честь Силуана Афонського, де також приклонились до ікон, мощей, подали поминальні записки та окунулися в святому джерелі.

Настоятелька жіночого монастиря ігуменя Єкатерина та настоятель чоловічий монастиря Казанської ікони Божої Матері архімандрит Євстратій дуже вдячні отцю Василію Волосянському за паломництво та спільну молитву.

Відвідуючи святі місця, паломники особливо щиро молились Божій Матері за свої родини та за мир в Українській державі.

Незважаючи на безліч варіацій людських почуттів і переживань, свідчення однакові в головному – проща змінює серце, змінює життя, тому що в ній не тільки ми прямуємо до Бога, але й Сам Господь виходить нам назустріч, як добрий батько з відомої Христової притчі спішить назустріч своєму блудному синові – з радісними обіймами, простягаючи своїй заблуканій дитині всі свої скарби і спадок.

Усі подорожуючі повернулись додому із великою кількістю позитивних емоцій та висловлюють щиру подяку настоятелю Свято – Миколаївського храму протоієрею Василю Волосянському за організацію та незабутні враження від поїздки.

Прес-служба Пулинського благочиння.
Раздел: 
Новости Благочиний