Збори Романівського благочиння.

10.10.2013

З благословіння правлячого архіпастиря, Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського у Свято-Успенському храмі смт. Романів Збори Романівського благочиння.звершився водосвятний молебень з акафістом перед іконою «Неупиваємая Чаша», який традиційно постійно звершується один раз на місяць та відбулися чергові збори духовенства.

Богослужіння та зібрання очолив благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук.
Після молебня отець Ярослав ознайомив священиків з питаннями, які піднімав владика Никодим на зборах благочинних в м. Житомирі.

На зборах також було вирішено, з благословіння Владики, соборне Богослужіння та збори духовенства проводити на різних парафіях благочиння.

Прес-служба Романівського благочиння.