15.10.2012

«Заповедь новую даю вам, да любите друг друга; как я возлюбил Baс, так и вы да любите друг друга; по тому узнают все что вы Мои ученики если будете иметь любовь между собою.»«Заповедь новую даю вам, да любите друг друга; как я возлюбил Baс, так и вы да любите друг друга; по тому узнают все что вы Мои ученики если будете иметь любовь между собою.»

9 жовтня 2012 року, в день преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова, в селах Топори і Зарудинці, що в Ружинському благочинні відбулися храмові свята. У церквах були звершені святкові Божественні Літургії .

У Топорах Богослужіння очолив благочинний округу протоієрей Михаїл Маркевич. Йому співслужили настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму протоієрей Йосиф Батько, протоієрей Володимир Бринзюк з Ружина, ієромонах Максим(Осаволюк) з Крилівки, ієрей Віктор Врублівський з Немиринців.

На Літургії були присутні голова районної державної адміністрації В.С.Бондарчук, голова районної ради Б.О.Ходаківський, очільники територіальних громад, керівники господарств, директори навчальних закладів, парафіяни.

Божественну Літургію в Зарудинцях звершив протоієрей Ніколай Пилюта з Чорнорудки. Йому співслужили настоятель храму ієрей Анатолій Колпак, протоієрей Сергій Затилюк з Вчорайшого, ієрей В’ячеслав Слободянюк з Дерганівки, ієрей Петро Бринчак із Мовчанівки.

Під час проповіді прихожани дізнались про життя святого апостола Іоанна Богослова, а також про те, що Спаситель найбільше з усіх любив його за жертвенну любов і називав апостола «сином грому»Цим Спасительвказував на палкий, вогняний, жертвенний характер християнської любові, проповідником якої був апостол Іоанн Богослов.

Після Богослужіння відбувся Хресний хід навколо храму.

Наприкінці святкування були проголошені уставні многоліття, а також подяка всім тим, хто допомагав у проведенні урочистостей.

Завершились храмові свята дружньою трапезою.

Прес-служба Ружинського благочиння.