ВОЛИНЬ. Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Святогірському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі.

10.05.2026

10 травня 2026 року, у неділю 5-ту після Пасхи, у день пам’яті святителя Стефана, єпископа Володимир-Волинського та всіх святих в землі Волинській просіявших, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Святогірському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі.

За богослужінням Владиці співслужили клірики монастиря та гості у священному сані.

Під час Божественної літургії підносилися особливі прохання за ігуменю Стефану (Бандуру), яка в цей день урочисто відзначає день пам’яті небесного покровителя.

На завершення митрополит Никодим привітав ігуменю, побажавши міцного здоров’я, крепості, сил, а також Божої допомоги у звершенні ігуменського служіння.

Прес-служба Житомирської єпархії УПЦ




















Раздел: 
Новости Епархии