Волинь. Митрополит Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії з нагоди шанування Зимненської ікони Божої Матері.

24.09.2023

24 вересня 2023 року, у Неділю 16-ту після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідуючи Волинь взяв участь у святковій Божественній літургії з нагоди шанування Зимненської ікони Божої Матері, що знаходиться у Зимненському Святогірському жіночому ставропігійному монастирі.

У співслужінні ієрархів УПЦ богослужіння очолив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент. Літургія відбулась піл відкритим небом, поруч із головним собором обителі.

Святкування відвідали паломники із Коростишева.Також віряни відвідали древній Володимирський Свято-Успенський кафедральний собор та поклонились святиням храму.

Пресслужба Житомирської єпархії.