«ВНИДУ В ДОМ ТВОЙ, ПОКЛОНЮСЯ КО ХРАМУ СВЯТОМУ ТВОЕМУ…»

31.05.2013

В мальовничому Романівському районі серед зелених лісів знаходиться с. Станіславівка. Дивним Божим промислом декілька років назад Господь вложив в серце і розум жителя с. Станіславівка Кучера Миколи Зіновійовича побудувати каплицю. Довго недумавши, Микола, його сім’я та всі віруючі люди села, взялися за роботу і вже 26 травня в неділю 4-ту після Пасхи, в 14.00 год., православні жителі маленького села збиралися біля новозбудованої часовні для історичної події, освячення часточки неба на землі – часовні в честь святителя і чудотворця Миколая.

Освячення каплиці з благословення правлячого архієрея, Високопреосвященішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, звершив благочинний Романівського округу в співслужінні духовенства району. На святі були також присутні Голова Романівської державної адміністрації Олександр Павлович Чорноморець, Голова Карвинівської сільської ради Радушинський Володимир Адольфович, меценати, паломники, гості.

По закінченню прот. Ярослав Коверчук звернувся до віруючих з повчальним словом, звернувши увагу на роль храму в житті людини. Після чого звучали слова подяки духовенства, посадовців для всіх хто потрудився для слави Божої в будівництві каплиці.

Прес-служба Романівського благочиння.

«ВНИДУ В ДОМ ТВОЙ, ПОКЛОНЮСЯ КО ХРАМУ СВЯТОМУ ТВОЕМУ…»