Військові відзначили Подякою парафії храмів сіл Осикове, Велика П’ятигірка і Гальчин за волонтерську ініціативу та підтримку

29.01.2024

Парафії Свято-Успенського храму с. Осикове, Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Велика П’ятигірка та Свято-Іоанно-Богословського храму с. Гальчин Бердичівського благочиння Житомирської єпархії Української Православної Церкви військові відзначили Подякою за волонтерську ініціативу та підтримку.

Найдорожчі слова подяки від тих, хто захищає нашу рідну землю, кому завдячуємо життям, отримали парафіяни сільських храмів. Православні віруючі щодня огортають безстрашних оборонців своїми молитвами і допомагають Збройним Силам України чим можуть. Серед нещодавніх благодійних справ – підтримка захисників коштами та Різдвяні зустріч з влаштуванням святкових обідів.

У 20-х числах січня було перераховано 9000 гривень на нагальні потреби військовослужбовців. Командування та особовий склад військової частини А4958 (командир – підполковник Олег Цимбал) відзначили настоятеля, протоієрея Олександра Худякова, і парафіян Свято-Успенського храму с. Осикове, Свято-Хрестовоздвиженського храму с. Велика П’ятигірка та Свято-Іоанно-Богословського храму с. Гальчин Подякою «за активну громадянську позицію, патріотизм, проявлену волонтерську ініціативу та підтримку військовослужбовців батальйону» з побажаннями «добра, злагоди, міцного здоров’я і родинного затишку, оптимізму та сил у благородній справі в ім’я розвитку Української Держави та її Збройних Сил».

Воїни дякують трудівникам тилу за допомогу, а ми дякуємо вірним синам і дочкам України за те, що бережуть наш спокій, що відважно боронять Батьківщину від навали загарбників.

Низький уклін вам і повага, мужні захисники та захисниці, за кожний відвойований клаптик Землі Української, за врятовані життя, за мирне і світле майбутнє наших дітей та нашої держави. Божої вам допомоги й опіки, сил та здоров’я, незламності духу і Перемоги!

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.