Виставка семи монастирів Української Православної Церкви відкрилася на території Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

16.11.2017

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, в середині листопада 2017-го року на території Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відкрилася виставка семи монастирів Української Православної Церкви. Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков звершив молебний спів про закликання допомоги Святого Духа на всяку добру справу.

У ці осінні дні на паперть перед головним храмом міста стікаються православні віруючі подивитися на православну виставку. Сім монастирів Української Православної Церкви: Свято-Георгіївський чоловічий монастир с. Кривої і Архангело-Михайлівський чоловічий монастир с. Грушевого Тячівського району Закарпатської області Хустської єпархії, Свято-Амвросіївський Токмацький чоловічий монастир Бердянської єпархії, Свято-Покровський Балтсько-Феодосіївський чоловічий монастир Одеської єпархії, Свято-Миколаївський жіночий монастир Запорізької єпархії та інші – привезли ікони, молитовну літературу, ладан, предмети церковного вжитку і різноманітну продукцію власного виробництва: вишитий одяг, лікувальні трав’яні збори, чаї, настоянки та мазі.

Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Віталій Бойков звершив молебний спів про закликання допомоги Святого Духа перед початком всякої доброї справи, окропив святою водою парафіян та послушників, котрі супроводжують виставку, і побажав їм Божої помочі: «Бережіть віру Христову, прославляйте Господа і Святу Православну Церкву».

Виставка триватиме протягом двох тижнів – по 27-е листопада.

Прес-служба Бердичівського благочиння.