Випускний вечір у Гальчині.

02.06.2013

1 червня в Андрушівському районі с.Гальчин відбувся випускний вечір. Як заведено уже з давніх давен випускники прийшли до храму, де їх зустрів настоятель Свято-Покровського храму, благочинний Андршівського округу, ієромонах Макарій.

Для випускників був відслужений молебень. Після чого ієром. Макарій привітав випускників з радісним і в ту же хвилину сумним днем, днем коли кожен з них стає на власний життєвий шлях, де потрібно буде приймати важливі рішення, і давати за свої вчинки відповідь. Щоб ніколи не забували про Бога і про дорогу до храму, і як би не було тяжко на цьому шляху ніколи не унивати, а вірити, що Господь допоможе і він з нами.

Також ієром. Макарій подарував кожному з присутніх випускників ікони «Ангела Хранителя», побажавши щоб він завжди їх оберігав в різних життєвих негараздах.

По закінченню молебня, благочинний ще раз привітав випускників разом з батьками і гостями свята на торжественній частині в сільському клубі.

Прес–служба Андрушівського благочиння.

Випускний вечір у Гальчині.