Вільха. Божественна літургія у Спасо-Покровському жіночому монастирі!

01.05.2019

1 травня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав Спасо-Покровську обитель у селищі Вільха (Романівське благочиння).

В монастирі Владика очолив святкову пасхальну Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужив архієпископ Городницький Олександр, а також: духівник обителі схіархімандрит Амфілохій (Волощенко), духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Баранівського району протоієрей Роман Клим, благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук та інші. На літургії молились насельниці на чолі із ігуменею Серафимою (Мелещук).

По завершенні богослужіння митрополит Никодим вимовив слово проповіді, подякував архієпископу олександру, собору духовенства за спільне служіння, а сестрам із ігуменею та усім мирянам за посильні молитви у часі літургії. Також архіпастир привітав усіх із днями Світлого Христового Воскресіння, побажав присутнім радості, миру та Божого благословіння у добрих справах.