Вихованці воскресної школи Свято-Покровського храму м. Житомира відвідали Святогірську Лавру!

01.07.2019

26-28 червня, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, вихованці воскресної школи, що при Свято-Покровському храмі міста Житомира звершили унікальну паломницьку поїздку. Діти, разом із дорослими мали можливість відвідати одну із трьох найбільших святинь нашої держави - мальовничу Святогірську Свято-Успенську Лавру.

Така поїздка відбулась з ініціативи настоятеля храму, благочинного Житомирського міського округу архімандрита Олексія (Овсянніков).

У часі подорожі житомирські паломники мали можливість відчути духовне життя великої обителі, помолитись перед головними святинями монастиря, зокрема чудотворної іконою Божої Матері "Святогірська", поклонитись чесним мощам місцевошанованих угодників Небесних. Ще паломникам провели екскурсію, розповіли історію заснування і розвитку Лаври та дали можливість покуштувати монастирської трапези.

Під час поїздки діти та дорослі відвідали також Свято-Вознесенський кафедральний собор міста Ізюм, де помолились перед храмовими святинями. Вдячні Богу усі із захопленням та враженнями повернулись додому.