Відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії, настоятель Свято-Димитрівського храму с. Бурківці протоієрей Ярослав Комарницький!

13.02.2019

У ніч на 13 лютого 2019 року, відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії, настоятель храму на честь святого Димитрія селища Бурківці протоієрей Ярослав Комарницький. Отцю Ярославу нещодавно виповнилось 44 роки.

Висловлюючи співчуття рідним спочилого священослужителя митрополит Никодим зазначив "Отець Ярослав був справжнім Пастирем Церкви Христової, добрим, чуйним та мудрим..."

Чин похорону новоспочилого отця відбудеться у п'ятницю 15 лютого на свято Стрітення Господнього. Початок літургії об 9.00 годині ранку на парафії де служив священик у селищі Бурківці. Чин поховання очолить митрополит Никодим об 11.00 годині, відразу після святої Євхаристії.