Відбувся чин поховання спочилого протоієрея Володимира Головецького!

25.05.2018

25 травня 2018 року, у Свято-Миколаївському храмі міста Житомира, що на Смолянці, відбулась заупокійна Божественна літургія. Під час богослужіння, яке звершував собор священиків були піднесенні посильні молитви за новоспочилого клірика Житомирської єпархії протоієрея Володимира Головецького.

Отець Володимир довгий час ніс послух пастирського служіння у Свято-Пантелеймонівському храмі, що при другій міській лікарні міста Житомира, був активним священослужителем, брав участь у відеопередачах, умів правильно і приємно спілкуватись із людьми.

Чин відспівування спочилого отця очолив духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв). На заупокійну молитву зібралось кілька десятків священиків та чимало мирян.

Поховали новопредставленого на Смолянському кладовищі міста.

Вічна пам'ять і Царство Небесне протоієрею Христової Церкви!