Відбулася сповідь Коростишівського благочиння. Архієрейське богослужіння у Харитонівці.

20.03.2021

20 березня 2021 року, у суботу першої седмиці святої Чотиридесятниці духовенство Коростишівського благочиння зібрались у храмі рівноапостольної Марії Магдалини села Харитонівка на загальну сповідь. Прийняв покаяння у священиків духівник благочиння.

Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого очолив Керуючий Житомирською єпархією митрополит Никодим. Владиці співслужив благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), настоятель парафії протоієрей Валерій Дітковський та священики Коростишівського благочиння. У храмі на молитву зібрались віряни.

Після звершення літургії митрополит Никодим звернувся до присутніх із словом настанови. Владика привітав усіх із завершенням першої седмиці Великого посту, а духовенство із прийняттям таїнства сповіді.