Відбулася сповідь духовенства Ружинського округу.

10.12.2017

8 грудня в день віддання свята Введення в храм Пресвятої Богородиці відбулася сповідь духовенства Ружинського церковного округу.

Напередодні 7 грудня священики зустрічали часточки мощей святих благовірних князів Петра і Февронії які прибули до Свято-Параскевського храму с. Заріччя з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Під час вечірнього богослужіння духовенство прийняло участь в таїнстві Покаяння яке звершив духівник благочиння ієромонах Єлеазар (Копчинський).

В самий день віддання свята священики звершили Божественну Літургію яку очолив в.о благочинного протоієрей Богдан Бабич. Із словом проповіді до вірян звернувся духівник благочиння.

Після таїнства Євхаристиї прот. Богдан привітав духовенство та мирян з прийняттям Святих Христових Таїнство, та закликав всіх завершити молебень біля святих мощей угодників Божих.

Прес-служба Ружинського благочиння.