Відбулась загальна сповідь духовенства Попільнянського благочиння!

08.06.2018

7 червня 2018 року, в день пам'яті обрітення глави святого Пророка і Предтечі Христового Іоанна священослужителі Попільнянського благочиння зібрались на загальну сповідь та соборну Божественну літургію.

Богослужіння відбулось у Свято-михайлівському храмі селища Ставище. Літургію очолив благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис.

Наприкінці служби отець благочинний привітав духовенство із святим причастям та прийняттям таїнства сповіді, усім подякував за молитву і висловив особливі слова привітань для настоятеля храму і духівника благочиння протоієрея Олексія Бусько, що в цей день святкує 20-річчя від священицької хіротонії. Отцю духівнику побажали здоров'я, крепості, духовної наснаги у служінні та помочі Небесної у трудах.

Прес-служба Попільнянського благочиння.