Відбулась загальна сповідь духовенства Коростишівського благочиння.

09.12.2013

9 грудня 2013 року, у місті Коростишів відбулася загальна сповідь районного духовенства, яку прийняв у священиків духівник благочиння.

Таїнство відбулось у нижній церкві, названій на честь святого рівноапостольного князя Володимира, головного храму міста - Свято-Різдво-Богородичного. Після завершення сповіді були прочитані часи і духовенство разом із вірянами вийшли на зустріч правлячого архієрея, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Слідувала Божественна Євхаристія.

За богослужінням його Високопреосвященству співслужив благочинний Коростишівського округу архім. Яків (Шумов), а також священство району. Під час літургії, за усердні труди на благо святої Матері Церкви, в честь 1025-річчя Хрещення Русі, до свята Різдва Христового Владика удостоїв ряд духовенства високими церковними нагородами.

У своєму святительському слові напутньої настанови, архіпастир підкреслив важливість сердечної молитви та щирого покаяння у дні святого посту, аби достойно підготовити душу до величного торжества - свята Різдва Христового.

Відбулась загальна сповідь духовенства Коростишівського благочиння.